TOTAL ΠΙΕΣΤΙΚΟ ΝΕΡΟΥ 750W / 1HP (TWP47506)
TWP47506
146,51
Τιμή Τιμοκαταλόγου: 260,40   Κερδίζετε: 113,89 (44%)
Άμεση Παραλαβή / Παράδοση 1-3 ημέρες
ΑΠΟΔΟΣΗ:
60Lit / min
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΣΩΛΗΝΑ:
1” X 1”
ΔΟΧΕΙΟ:
24Lit
ΙΣΧΥΣ:
750W (1HP)
ΚΑΛΩΔΙΟ ΡΕΥΜΑΤΟΣ:
0.15m
Κατασκευαστής:
TOTAL
Κινητήρας:
ΣΥΡΜΑΤΟΣ ΧΑΛΚΟΥ
ΜΑΝΟΜΕΤΡΙΚΟ:
45m
ΤΑΣΗ:
230V / 50Hz