WADFOW ΠΙΣΤΟΛΕΤΟ ΠΕΡΙΣΤΡ. SDS-PLUS 800W ΜΕ ΤΑΧΥΤΣΟΚ (WRH1D26-2)
WRH1D26-2
67,00
Κατόπιν Παραγγελίας
Τάση: 220-240V~50/60Hz
  Ισχύς εισόδου : 800W
  Ταχύτητα χωρίς φορτίο : 0-1100rpm
  Ρυθμός κρούσης : 0-4000bpm
  Ενέργεια κρούσης : 2,5J
  Μέγιστη δυνατότητα διάτρησης : Σκυρόδεμα : 26mm / Χάλυβας : 13mm / Ξύλο : 30mm