TOTAL ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΣ SDS-PLUS 350mm ΓΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΚΟΡΩΝΕΣ ΜΠΕΤΟΥ (TAC43A13501)
TAC43A13501
11,38
Τιμή Τιμοκαταλόγου: 18,60   Κερδίζετε: 7,22 (39%)
Άμεση Παραλαβή / Παράδοση 1-3 ημέρες
Κατασκευαστής:
TOTAL
ΜΗΚΟΣ (mm):
350
ΠΑΣΟ:
Μ22 Χ 2.5mm
ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ:
30 ΤΕΜ
ΤΡΥΠΑΝΙ:
8 Χ 110mm