TOTAL ΑΝΤΛΙΑ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ ΝΕΡΟΥ ΑΥΤΟΜΑΤΗΣ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗΣ 750W (TWP37506)
TWP37506
101,01
Τιμή Τιμοκαταλόγου: 179,80   Κερδίζετε: 78,79 (44%)
Άμεση Παραλαβή / Παράδοση 1-3 ημέρες
Χαρακτηριστικά
ΤΑΣΗ 230V - 50Hz
ΙΣΧΥΣ 750W (1HP)
ΜΑΝΟΜΕΤΡΙΚΟ 45m
ΑΠΟΔΟΣΗ 3.600 Lit / ΩΡΑ
ΥΨΟΣ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗΣ 9m
ΣΤΟΜΙΑ 1" Χ 1"
ΒΑΡΟΣ 13.2 Kg
ΕΓΓΥΗΣΗ 1 ΧΡΟΝΟΣ
ΑΠΟΔΟΣΗ:
3.600 Lit / ΩΡΑ
ΙΣΧΥΣ:
750W (1HP)
Κατασκευαστής:
TOTAL
ΜΑΝΟΜΕΤΡΙΚΟ:
45m
ΣΤΟΜΙΑ:
1" Χ 1"
ΤΑΣΗ:
230V - 50Hz