TOTAL ΔΙΔΥΜΟΣ ΤΡΟΧΟΣ 350W (TBG35020)
TBG35020
61,88
Τιμή Τιμοκαταλόγου: 110,36   Κερδίζετε: 48,48 (44%)
Άμεση Παραλαβή / Παράδοση 1-3 ημέρες
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΕΤΡΑΣ:
Φ - 200mm
ΙΣΧΥΣ:
350W
Κατασκευαστής:
TOTAL
ΣΤΡΟΦΕΣ ΧΩΡΙΣ ΦΟΡΤΙΟ:
2.950 rpm / min
ΤΑΣΗ:
230V - 50Hz