TOTAL ΔΙΑΜΑΝΤΟΚΟΡΩΝΑ ΥΓΡΑΣ ΚΟΠΗΣ 152mm / 450mm (TAC2811521)ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΙΕΡΑ TOTAL
TAC2811521
111,93
Τιμή Τιμοκαταλόγου: 184,76   Κερδίζετε: 72,83 (39%)
Άμεση Παραλαβή / Παράδοση 1-3 ημέρες
Χαρακτηριστικά
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ 152mm
ΜΗΚΟΣ 450mm
ΠΑΣΟ Μ22 Χ 2.5mm
ΒΑΡΟΣ 4 Kg
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ:
152mm
Κατασκευαστής:
TOTAL
ΜΗΚΟΣ (mm):
450
ΠΑΣΟ:
Μ22 Χ 2.5mm