TOTAL ΔΙΑΜΑΝΤΟΚΟΡΩΝΑ ΥΓΡΑΣ ΚΟΠΗΣ 102mm / 450mm (TAC2811021)ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΙΕΡΑ TOTAL
TAC2811021
74,62
Τιμή Τιμοκαταλόγου: 122,76   Κερδίζετε: 48,14 (39%)
Κατόπιν Παραγγελίας
Χαρακτηριστικά
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ 102mm
ΜΗΚΟΣ 450mm
ΠΑΣΟ Μ22 Χ 2.5mm
ΒΑΡΟΣ 2.50 Kg
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ:
102mm
Κατασκευαστής:
TOTAL
ΜΗΚΟΣ (mm):
450
ΠΑΣΟ:
Μ22 Χ 2.5mm